K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Biuletyn Informacji Publicznej Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej
Biuletyn Informacji Publicznej Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej
BIP.gov.pl

  Instrukcja korzystania z BIP

  Strona Biuletynu Informacji Publicznej składa się z kilku podstawowych elementów:

  1. Menu głównego (po lewej stronie witryny) zawierającego odsyłacze do poszczególnych działów Biuletynu

  2. Właściwej treści strony zamieszczonej w środkowej części dokumentu. W tym miejscu będą pokazywać się informacje dotyczące poszczególnych działów Biuletynu

  3. Menu dolnego (w dolnej części witryny) zawierające odnośniki do Mapy strony - dynamicznie generowanego drzewa dokumentów oraz niniejszej Instrukcji korzystania z BIP.

  4. Stopki strony w której znajduje się metryczka z informacjami o dacie publikacji, osobie publikującej, liczbie odsłon strony, odnośnik do wersji archiwalnych poszczególnych stron wraz z powodem wprowadzenia zmian, a także odnośnik do funkcji wydruku strony.

  5. Modułu wyszukiwarki

  6. Logo Miejskiego Domu Kultury, pod którym znajduje się odnośnik do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej Miejskiego Domu Kultury oraz logo BIP ​będące odnośnikiem do portalu BIP pod adresem http://www.bip.gov.pl.

  Aby przeglądać strony serwisu BIP wybierz z menu głównego interesujący Cię dział.

  Aby przeszukiwać serwis BIP należy w okienko wyszukiwarki wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk po prawej stronie okna wyszukiwarki lub nacisnąć klawisz "Enter". System umożliwia przeszukiwanie dokumentów w serwisie BIP.

  Portal zawiera formularz kontaktowy (w menu głównym pod nazwą "Kontakt"), gdzie po wpisaniu w oknie treści, wpisaniu wyniku zadanego działania będącego zabezpieczeniem, którego celem której jest dopuszczenie do przesłania danych tylko wypełnionych przez człowieka oraz wciśnięcia przycisku "wyślij" możliwe jest wysłanie zapytania bądź uwagi do redaktora BIP. Dane redaktora BIP dostępne są w zakładce "Redakcja BIP" w menu głównym.

  W menu głównym można również zanaleźć Rejestr stron usuniętych, gdzie znajduje sie wykaz stron usuniętych z Biuletynu wraz z powodem ich usunięcia.

  Strona Biuletynu Informacji Publicznej Miejskiego Domu Kultury zawiera również udogodnienia dla osób z zaburzeniami wzroku. W lewym górnym rogu znajdują się przyciski wyboru wielkości czcionki (AAA) zaś w prawym górnym rogu przełącznik do widoku w wysokim kontraście (K).

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Remigiusz Danelczyk
  Publikacja dnia: 10.09.2015
  Podpisał: Remigiusz Danelczyk
  Dokument z dnia: 10.09.2015
  Dokument oglądany razy: 2446
Miejski Dom Kultury Ostrów Mazowiecka